TurkishEnglishGermany
Kurumsal


HAKKIMIZDA

Firmamız Food Elite 2014 yılından bu yana Kedi ve Köpek maması konusunda satış hizmetini başlatmış ve kurulduğu günden bu yana da aktif bir şekilde satışlarını gerçekleştirmiştir.  Üretim noktasında ilk karar aldığımız süreçte Avrupa’daki tüm kedi ve köpek mamalarını incelemiş AR-GE çalışmalarını gerçekleştirerek hayvanların beslenmesi vitamini ve de sağlığı noktasında tüm teknolojik imkânların seferber edilmesi sağlanmıştır. Üretime geçilen ilk 3 ay sonrasında özellikle Türkiye genelinde birçok noktaya satış işlemlerini gerçekleştirmiş ve bu süre içerisinde de hızlı bir şekilde büyümesini sürdürmüştür.

Firmamız bünyesinde görevlendirilen tüm personel bu konuda yetişmiş ve alanlarında uzman olmuş kişilerdir. Bu nedenle de sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini de bu uygunlukta özverili bir şekilde devam ettirirler.

Food Elite İçin kaliteli mamanın en büyük adresi demek yerinde olacaktır. Bugüne kadar getirmiş olduğumuz markamız tamamen doğal bir mama olmasından dolayı her geçen gün biraz daha büyüme yolunda büyük adımlar atmıştır.

Adana’ da yaklaşık olarak 1.500 M2’lik alanda üretim hizmetimizi gerçekleştirmekte ve bu nedenle de isterseniz kilo ile isterseniz de ton bağlamında mama üretimini ve satışını sağlayabiliriz.  Amacımız her zaman en iyisini ve en kalitelisini arayan kişilerle markamızı buluşturmaktır.

 

Misyon

Bugüne kadar ticari ve ahlaki olarak çalışma prensiplerimizden hiçbir şekilde ödün vermedik ve vermemeye devam edeceğiz. Ülkemizde bu sektörün aslında gelinmek istenilen yerde olmadığının farkındayız bu nedenle de amacımız dışarıya olan bağımlılığı ortadan kaldırmak ve insanların kedi ve köpek mamasına doğrudan erişebilmesini sağlamaktır. Bunun içinde sizlerin desteği bizim için her zaman önemli olmuştur.

Her müşterimiz bizim için önemlidir ve velinimettir. Bu nedenle de onları daima memnun edecek olan çalışmalar içerisinde yer almayı kendimize misyon olarak addetmişizdir.

 

Vizyonumuz

  • Her zaman dürüst ticaret yapmak ve de daima karşılık beklemeden en iyisini müşterilerimize sunmak.
  • AR-GE çalışmalarına aralıksız devam ederek kedi ve köpeklerimiz için en uygun ve besleyici kaliteyi yakalamak.
  • Hiçbir şekilde durmadan 7/24 tüm müşterilerimizin hizmetine koşmak ve daha çok konuşularak kendimizi daima yenilemek.
07 Mart 2017 tarihinde eklendi. 5462 kez okundu